Sütlü Nuriye

10 Şubat 2021
Sütlü Nuriye

Sütlü Nuriye Türk milletinin bulduğu bir tatlıdır. Bunun ile birlikte civar ülkelerden gelen turistler vasıtası ile birçok Arap ülkesinde moda haline gelmiştir. Özellikle bu tatlıyı yemek isteyen birçok turist ülkemize gelmiş ayrıca bir dış turizm atağı haline çevirmeyi başarmışızdır. Günümüzde birçok yerden duyduğumuz doktor tatlıyı yasakladı gibi cümleler aslında yanlış telaffuz edilen cümlelerdir.

İşin aslına bakıcak olursak Sütlü Nuriye güvendiğiniz ve işinin ehli yerler tarafından kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Bu olaylar ile birlikte enerji verici bir gıda olan baklava tüketildiği andan itibaren vücuda enerji sağlamaktadır. İçerisinde bulunan fındık Kanser düşmanıdır. Bağışıklığı kuvvetlendirir. Kalp ve damar dostudur. Süt ise; Büyümeyi ve gelişmeyi sağlayan süt, vücuda güç verir ve kemikleri sağlamlaştırır ve kemik erimesini önlemeye yardımcıdır.Mikropların neden olduğu enfeksiyonlara karşı vücuda direnç verir. Cildin yıpranmasını ve yaşlanmasını engeller.

Bir tatlının tadının güzel olması kaliteli olması ayrıca faydalı olması dışında en önemli faktörler bulunmaktadır. Bunlar temizlik ve hijyen şartlarını yerli yerinde karşılayan bir mekanda üretilmesidir. Kaliteli malzemeler, baklavaya lezzet katan işçiliği. Yılların tecrübesi ve sanatkarlığın birleşimi ile baklavanın kalitesini, lezzetini Pürtat farkı ile sofranızdan eksik etmek istemeyeceğiniz GaziBurma baklavaları sofranıza bir dilim mutluluk vaat ediyor. Sofranızda tereddüt etmeden tüketebileceğiniz, misafirliğe giderken bir dilim mutluluk götürebileceğiniz GaziBurma baklavalarını tercih edebilir, gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.