İptal ve İade Koşulları

İPTAL


TTK’ya göre, gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Şirketimizin çalışma prensibi gereği, müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış, taşıma esnasında dağılmış, niteliğini yitirmiş siparişlerin iadesini yapıyoruz. Siparişiniz yoldayken farklı bir adrese geçmeniz durumunda veya siparişinizin etkinlik günlerine taşıyıcı firmadan dolayı yetişmemesi durumunda cayma hakkı geçerli değildir.

iADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ


Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 1 gün(Bir Gün) içinde purtatbaklava.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir Kargo Bedeli ödemezsiniz, Anlaşmalı kargolarımız ile  Karşı Ödemeli olarak teslim etmeniz yeterlidir.
Yurt dışı satışların da iade ürün sevkiyatı yapılmamaktadır.

İade Şartları

 Kalitesini beğenmediğiniz ürünün iadesini isteyebilirsiniz.
Kargoda ambalajı bozulmuş, taşıma esnasında ürünün niteliğinin bozulacak kadar dağılması durumunda ürünleri iade talebinde bulunabilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz aynı siparişi veya aynı tutarda  farklı bir ürün  ücretsiz şekilde tekrar gönderilir.

İade yapılış şekli 

Lütfen iade işlemi için, ürünü purtatbaklava.com’a göndermeden önce info@purtatbaklava.com'a iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün dağılmış, bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün dağılmış ya da dış paketinin zarar görmesi halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Müşteri destek hattımızdan detaylı destek alablirsiniz.
Müşteri destek hattımız 0544 452 56 11 

 
Ürünler iade edilir iken  kesinlikle  orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte iadesi yapılmalıdır, var ise promosyon ürünler de beraber orjinalk kutu ve ambalajında iade edilmelidir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.