YENİ ŞUBEMİZ HİZMETİNİZDE

01.03.2022

    PÜRTAT BAKLAVA 'nın 5. Şubesinin açılışına yoğun ilgi gösteren baklava severler, gerçek Gaziantep baklavasının tadına doydu. 

   Sektörün ileri gelen isimlerinin katılımları ile gerçekleşen açılışta gelen tüm ziyaretçiler, PÜRTAT BAKALAVAN'ın ürünlerine her zaman olduğu gibi tam not verdi.

    Açılan yeni şubesi ile Gaziantep Baklavası yanı sıra diğer şubelerinde de olduğu gibi Künefe, Katmer, Kabak tatlısı Gaziantep kahke'si  (kuru pasta) Antep fıstığı içi Yerli ceviz içi gibi altarnatif ürünleri yanısıra Kahvaltılık gerçek fıstık ezmesi ve fıstık kolanyası gibi inivasyon ürünleri de bu şubesinde satışa sunmaya devam etmekle birlikte , Beşyol şubesine özel olarak Kahvaltı seçeneklerini de menüsüne eklemenin mutlululuğunu belirten firma yetkilisi :

      Expres kahvaltı tabağı, Pürtat yöresel kahvaltı tabağı, Bal kaymak tabağı, Sahan da kavurmalı yumurta, ve tereyağlı su böreği çeşitleri ile misafirlerimizin mutluluğunu hissetmek , verdiğimiz hizmetin gurur verici ve sevindirici yanlarıdır. Baklavalarımızı üretir iken kaliteli ve doğal hammadde seçme hassasiyetimizi kahvaltı menümüzdeki tüm ürünlerimiz için de aynı titizlik ile devam ettiriyoruz. 

      Baklava sektörüne önemli hizmetler vermiş sektör gönüllüsü Nadir Güllü, markamızın sürekli destekçisi Yılmaz Sönmez, tve sektörün önde gelen sanayi ve iş adamlarına katılımlarından dolayı teşşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.